Pumplad

Pumplate valmistamine ja komplekteerimine läbimõõduga 400-2400mm

pumpla ning pumpla komponentide müük

Valmistame eramajapidamistele ja tootmishoonetele reo-, drenaaži- ja sademevee pumplaid. Valmistatud pumplatel on tugev põhi, tõsteaasad transportimiseks ja paigalduseks. Vastavalt paigalduskohale pakume erinevaid luuke - plastikluugid haljasalale, malmluugid sõiduteede all olevatele pumplatele.


pumpla ning pumpla komponentide müük


Valmistame eramajapidamistele ja tootmishoonetele reo-, drenaaži- ja sademevee pumplaid. Valmistatud pumplatel on tugev põhi, tõsteaasad transportimiseks ja paigalduseks. Vastavalt paigalduskohale pakume erinevaid luuke - plastikluugid haljasalale, malmluugid sõiduteede all olevatele pumplatele.Meie pumplad on ette nähtud reo-, sademe- ja drenaaživee ülepumpamiseks kohtades, kus isevoolse torustiku rajamine ei ole võimalik või otstarbekas.

Täiskomplektsed pumplad valmivad PE-plastikust, sobinduvad ka rasketesse tingimustesse ja vastavad tellija poolt esitatud tehnilistele tingimustele.

Pumplaid saab valmistada suure ringjäikusega.

Komplekteerime kõik oma pumplad roostevaba survetorustikuga ja Grundfosi, KSB või Wilo pumpadega (1-3 tk pumplas). Sõltuvalt paigalduskohast varustatakse pumpla plast-, alumiinium või malmluugiga. Juhtimisautomaatika valmistatakse vastavalt tellija tingimustele. Kui pumpla on varustatud küljeujukiga pumbaga ja automaatika puudub, saab pumpla varustada avariinivoo alarmiga. Kuna pumplad on täielikult komplekteeritud on nad kiiresti paigaldatavad ja nende töölerakendamine on lihtne. Pumplad on varustatud paigaldus- ja hooldusjuhenditega, millest kinnipidamine tagab neile pika kasutusaja ja seadmete laitmatu toimivuse.

Valmistame nii väikeseid pumplaid eramajapidamistele kui ka suuri pumplaid. Pumpla läbimõõdud on 400-2400 mm.

Pumpla pakkumise tegemiseks on vaja teada sisendtoru(de) sügavust pumplasse, pumba tootlikkust ja tõstekõrgust (kui pole teada, siis võtke ühendust ja leiame vajalikud andmed koos). Nende andmete põhjal koostame pakkumise, mille sobivuse puhul saame alustada pumpla tootmist.

Küsige lisainformatsiooni, sest tehniliste iseärasuste paljususe tõttu ei ole pumplatel standardlahendusi, vaid nad valmivad just Teie vajadusi silmas pidades.